Om du letar efter bra 19"-fälgar kan MSW 74 Gloss Black Polished vara värt att ta en titt på. Fälgbredden för denna variant av MSW 74 Gloss Black Polished är 8". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 120 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/120.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 35 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 72.6 mm. MSW 74 Gloss Black Polished kan du köpa från BytHjul för endast 3473 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 473 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 74 Gloss Black Polished |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
74 Gloss Black Polished från MSW är en fälg på 19" med en bredd på 8" och ET 29 mm. Bultcirkeln är 5/120.
MSW 74 Gloss Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 45.
74 Gloss Black Polished 19" från MSW med 8.5" bredd och ET på 35 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.
18"-fälg från MSW av modellen 74 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/120, bredden 18" och ET-måttet 45 mm.