48 Van Black Polished 18" är en snygg fälg som tillverkas av MSW. Denna fälg är 7.5" bred. MSW 48 Van Black Polished fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 120 mm (bultcirkel 5/120).
Denna variant av 48 Van Black Polished kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 43 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 65.1 mm stort. MSW 48 Van Black Polished kan du köpa från BytHjul för endast 2790 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 790 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 48 Van Black Polished |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 43 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
18"-fälg från MSW av modellen 48 VAN Black. Bultcirkeln är 5/120, bredden 18" och ET-måttet 43 mm.
MSW 48 Van Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 53.
Denna 16"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 51 mm. Modellen heter 48 Van Black Polished.
Fälg från MSW på 17" med modellnamnet 48 Van Black Polished. Bultcirkeln är 5/120, bredden 7" och ET-måttet är 55 mm.