Nitro Aero FF Gloss Black är en fälg på 20" från Nitro. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 8". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 108 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/108.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 50 mm. Navhålet på Nitro Aero FF Gloss Black är 63.3 mm stort. BytHjul säljer idag Nitro Aero FF Gloss Black för 3506 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 506 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Nitro |
|---|---|
| Modell | Aero FF Gloss Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 63.3 mm |
19"-fälg av modellen Aero FF Gloss Black från Nitro. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/108 och ett ET-mått på 50 mm.
Nitro Nitro Aero FF G.Blk är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 40.
19"-fälg från Nitro av modellen Aero FF Gloss Black. Bultcirkeln är 5/108, bredden 19" och ET-måttet 53 mm.
Fälg från Nitro på 20" med modellnamnet Aero FF Gloss Black. Bultcirkeln är 5/108, bredden 9" och ET-måttet är 53 mm.