Denna 20"-fälg från Nitro har modellnamnet Apex FF Grey. Fälgens bredd är 9". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Fälgens ET-mått är 28 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 66 mm stort. Apex FF Grey 20" är en snygg fälg för 3683 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 683 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Nitro |
|---|---|
| Modell | Apex FF Grey |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 28 mm |
| Navhål | 66 mm |
20"-fälg av modellen Apex FF Grey från Nitro. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/108 och ett ET-mått på 40 mm.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 32 mm. Nitro Apex FF Grey är 20" och har en bultcirkel på 5/120.
Apex FF Grey 20" från Nitro med 10" bredd och ET på 50 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Nitro Apex FF Grey är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 30.