Med ett pris på 3785 kronor är Nitro Apex FF Grey ett bra alternativ bland 20"-fälgarna. Fälgens bredd är 10". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 30 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 66 mm. En uppsättning Nitro Apex FF Grey kan bli din för endast 3785 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 785 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Nitro |
|---|---|
| Modell | Apex FF Grey |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 66 mm |
Apex FF Grey 20" från Nitro med 10" bredd och ET på 50 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Nitro Apex FF Grey, 21"-fälg, 10" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 30 mm.
Apex FF Grey från Nitro. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 30 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
Fälg från Nitro på 20" med modellnamnet Apex FF Grey. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9" och ET-måttet är 28 mm.