Denna 21"-fälg är ett utmärkt alternativ i 3900 kronorsklassen. Fälgen heter Throne FF Black och den tillverkas av Nitro. Denna fälg är 8.5" bred. Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 30 mm. Centrumhålet på denna fälg är 66.5 mm stort. Throne FF Black 21" är en snygg fälg för 3803 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 803 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Nitro |
|---|---|
| Modell | Throne FF Black |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Throne FF Gloss Black från Nitro. Med en bredd på 9.5" och ett inpressningsdjup på 30 mm passar denna 21"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Throne FF Black från Nitro är en fälg på 21" med en bredd på 9.5" och ET 30 mm. Bultcirkeln är 5/112.
En 10.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. Nitro Throne FF Gloss Black är 21" och har en bultcirkel på 5/112.
Fälg från Nitro på 21" med modellnamnet Throne FF Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 10.5" och ET-måttet är 20 mm.