Aero FF Dark Silver 20" är en snygg fälg som tillverkas av Nitro. Fälgens bredd är 9". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Denna variant av Aero FF Dark Silver kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 42 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 57.1 mm stort. Nitro Aero FF Dark Silver kan du köpa från BytHjul för endast 3118 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 118 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Nitro |
|---|---|
| Modell | Aero FF Dark Silver |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
Aero FF Gloss Black 20" från Nitro med 9" bredd och ET på 42 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Aero FF Dark Silver 20" från Nitro med 9" bredd och ET på 33 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Nitro Aero FF G.Blk från Nitro. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 32 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
Nitro Aero FF G.Blk från Nitro. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.