Detta är en Nitro-fälg av modellen Alpha FF Gloss Black Polished. Denna variant av fälgen har en diameter på 21". Bredden på denna fälg är 10". Fälgens cirkeldiameter är 112 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/112 för att fälgen ska passa på din bil.
Denna variant av Alpha FF Gloss Black Polished kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 50 mm. Navhålet på Nitro Alpha FF Gloss Black Polished är 66.4 mm stort. Du hittar mer information om Nitro Alpha FF Gloss Black Polished genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 117 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Nitro |
|---|---|
| Modell | Alpha FF Gloss Black Polished |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 66.4 mm |
Alpha FF Gloss Black Polished 20" från Nitro med 9" bredd och ET på 50 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
21"-fälg från Nitro av modellen Alpha FF Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 21" och ET-måttet 50 mm.
Denna 19"-fälg från Nitro har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 26 mm. Modellen heter Alpha FF Gloss Black Polished.
20"-fälg av modellen Alpha FF Gloss Black Polished från Nitro. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 38 mm.