Detta är en OZ-fälg av modellen Superturismo GT Matt Black Red Lettering. Denna variant av fälgen har en diameter på 18". Denna fälg är 7" bred. Med en cirkeldiameter på 100 mm och hål för 4 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 4/100.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 39 mm. Navhålet på OZ Superturismo GT Matt Black Red Lettering är 68 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 4874 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 874 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Superturismo GT Matt Black Red Lettering |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 4/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 39 mm |
| Navhål | 68 mm |
Spike Bright Black Machined Face Black Lip från Infiny. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 42 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/100.
Spike Bright Black Machined Face Black Lip från Infiny är en fälg på 16" med en bredd på 7" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/100.
17"-fälg från Infiny av modellen Spike Bright Black Machined Face Black Lip. Bultcirkeln är 5/100, bredden 17" och ET-måttet 35 mm.
En 6.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 35 mm. Infiny Spike Bright Black Machined Face Black Lip är 15" och har en bultcirkel på 4/100.