Denna 17"-fälg från OZ har modellnamnet Superturismo LM Matt Gun Metal Silver Lettering. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av OZ Superturismo LM Matt Gun Metal Silver Lettering har en bredd på 7.5". För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på OZ Superturismo LM Matt Gun Metal Silver Lettering är 5/108.
Inpressningsdjupet för OZ Superturismo LM Matt Gun Metal Silver Lettering är 40 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 75 mm stort. Du hittar mer information om OZ Superturismo LM Matt Gun Metal Silver Lettering genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 349 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Superturismo LM Matt Gun Metal Silver Lettering |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 75 mm |
Fälg från OZ på 17" med modellnamnet Superturismo LM Matt Gun Metal Silver Lettering. Bultcirkeln är 4/108, bredden 7.5" och ET-måttet är 40 mm.
Superturismo LM Matt Gun Metal Silver Lettering 17" från OZ med 7" bredd och ET på 42 mm. Fälgens bultcirkel är 4/108.
Denna 19"-fälg från OZ har en bultcirkel som är 5/108 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter Superturismo LM Matt Gun Metal Silver Lettering.
17"-fälg från OZ av modellen Superturismo LM Matt Gun Metal Silver Lettering. Bultcirkeln är 5/112, bredden 17" och ET-måttet 35 mm.