OZ Leggera HLT Gloss Black är en fälg på 20" från OZ. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av OZ Leggera HLT Gloss Black har en bredd på 8.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 108 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/108.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Leggera HLT Gloss Black är 45 mm. OZ Leggera HLT Gloss Black har ett centrumhål (navhål) på 75 mm. BytHjul säljer idag OZ Leggera HLT Gloss Black för 8814 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 8 814 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Leggera HLT Gloss Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 75 mm |
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. Infiny Spike Bright Black Machined Face Black Lip är 20" och har en bultcirkel på 5/108.
17"-fälg från Infiny av modellen Spike Bright Black Machined Face Black Lip. Bultcirkeln är 4/108, bredden 17" och ET-måttet 25 mm.
Infiny Spike Bright Black Machined Face Black Lip är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 108 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 42.
Spike Bright Black Machined Face Black Lip från Infiny är en fälg på 16" med en bredd på 7" och ET 25 mm. Bultcirkeln är 4/108.