OZ har många snygga fälgar i sitt utbud och Hyper GT HLT Gun Metal 18" är inget undantag. Denna fälg är 7.5" bred. OZ Hyper GT HLT Gun Metal har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 108 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/108.
Inpressningsdjupet för OZ Hyper GT HLT Gun Metal är 45 mm. Centrumhålet är 75 mm stort. OZ Hyper GT HLT Gun Metal kan du köpa från BytHjul för endast 5599 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 599 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Hyper GT HLT Gun Metal |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 75 mm |
Hyper GT HLT Gun Metal från OZ är en fälg på 20" med en bredd på 8.5" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/108.
Hyper GT HLT Gun Metal från OZ är en fälg på 18" med en bredd på 7.5" och ET 50 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Fälg från OZ på 18" med modellnamnet Hyper GT HLT Gun Metal. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 7.5" och ET-måttet är 40 mm.
Denna 18"-fälg från OZ har en bultcirkel som är 5/110 och ett inpressningsdjup på 38 mm. Modellen heter Hyper GT HLT Gun Metal.