Hyper GT Gun Metal 19" är en snygg fälg som tillverkas av OZ. Fälgbredden för denna variant av OZ Hyper GT Gun Metal är 8.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Hyper GT Gun Metal är 30 mm. Denna variant av Hyper GT Gun Metal har ett navhål/centrumhål som är 75 mm stort. En uppsättning OZ Hyper GT Gun Metal kan bli din för endast 7888 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 7 888 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Hyper GT Gun Metal |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 75 mm |
Hyper GT HLT Gun Metal från OZ. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 30 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Hyper GT Gun Metal 19" från OZ med 9.5" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
OZ Hyper GT Gun Metal, 19"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 47 mm.
Hyper GT Gun Metal 19" från OZ med 8.5" bredd och ET på 38 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.