Med ett pris på 7269 kronor är OZ Superturismo Dakar Matt Gun Metal Silver Lettering ett bra alternativ bland 20"-fälgarna. OZ Superturismo Dakar Matt Gun Metal Silver Lettering har en fälgbredd som är 8.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 20 mm. Centrumhålet på denna fälg är 66.5 mm stort. OZ Superturismo Dakar Matt Gun Metal Silver Lettering är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa OZ Superturismo Dakar Matt Gun Metal Silver Lettering från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 7 269 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Superturismo Dakar Matt Gun Metal Silver Lettering |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 20 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
20"-fälg från OZ av modellen Superturismo Dakar Matt Gun Metal Silver Lettering. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 45 mm.
Superturismo Dakar Matt Gun Metal Silver Lettering från OZ är en fälg på 20" med en bredd på 8.5" och ET 30 mm. Bultcirkeln är 5/112.
20"-fälg av modellen Superturismo Dakar Matt Gun Metal Silver Lettering från OZ. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 40 mm.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. OZ Superturismo Dakar Matt Gun Metal Silver Lettering är 20" och har en bultcirkel på 5/108.