Leggera HLT Gloss Black 17" är en snygg fälg som tillverkas av OZ. Denna fälg är 7.5" bred. OZ Leggera HLT Gloss Black har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Leggera HLT Gloss Black är 30 mm. Denna variant av Leggera HLT Gloss Black har ett navhål/centrumhål som är 75.1 mm stort. BytHjul säljer OZ Leggera HLT Gloss Black 17" i sin webbshop för 5720 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 720 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Leggera HLT Gloss Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 75.1 mm |
OZ Leggera HLT Gloss Black, 19"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 30 mm.
OZ Leggera HLT Gloss Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 30.
OZ Leggera HLT Gloss Black, 20"-fälg, 8" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 30 mm.
Leggera HLT Gloss Black från OZ är en fälg på 20" med en bredd på 8.5" och ET 30 mm. Bultcirkeln är 5/112.