Denna 22"-fälg från OZ har modellnamnet Hyper XT HLT Gloss Black. Denna fälg är 10.5" bred. Med en cirkeldiameter på 114.3 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/114.3.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 53 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 67.1 mm. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om OZ Hyper XT HLT Gloss Black 22".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 14 451 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Hyper XT HLT Gloss Black |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 10.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 53 mm |
| Navhål | 67.1 mm |
En 10.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 43 mm. OZ Hyper XT HLT Gloss Black är 22" och har en bultcirkel på 5/112.
Hyper XT HLT Gloss Black från OZ. Med en bredd på 10.5" och ett inpressningsdjup på 52 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
En 10.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 25 mm. OZ Hyper XT HLT Gloss Black är 22" och har en bultcirkel på 5/112.
22"-fälg från OZ av modellen Hyper XT HLT Dark Graphite Machined Lip. Bultcirkeln är 5/112, bredden 22" och ET-måttet 25 mm.