Om du letar efter bra 17"-fälgar kan OZ Superturismo LM Matt Gun Metal Silver Lettering vara värt att ta en titt på. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av OZ Superturismo LM Matt Gun Metal Silver Lettering har en bredd på 7.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/114.3.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 45 mm. Centrumhålet på denna fälg är 75 mm stort. Superturismo LM Matt Gun Metal Silver Lettering 17" är en snygg fälg för 4555 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 555 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Superturismo LM Matt Gun Metal Silver Lettering |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 75 mm |
OZ Superturismo LM Matt Gun Metal Silver Lettering, 18"-fälg, 8" bredd, 5/114.3 bultcirkel och ET på 45 mm.
Fälg från OZ på 17" med modellnamnet Superturismo LM Matt Gun Metal Silver Lettering. Bultcirkeln är 4/108, bredden 7.5" och ET-måttet är 40 mm.
17"-fälg från OZ av modellen Superturismo LM Matt Gun Metal Silver Lettering. Bultcirkeln är 5/112, bredden 17" och ET-måttet 35 mm.
Denna 18"-fälg från OZ har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 48 mm. Modellen heter Superturismo LM Matt Gun Metal Silver Lettering.