OZ Gran Tourismo HLT Grey Polished är en av våra 20"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från OZ. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 8.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/114.3, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 114.3 mm.
Inpressningsdjupet för OZ Gran Tourismo HLT Grey Polished är 45 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 75.1 mm stort. Du hittar mer information om OZ Gran Tourismo HLT Grey Polished genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 8 415 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Gran Tourismo HLT Grey Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 75.1 mm |
OZ Gran Tourismo HLT Grey Polished, 20"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 45 mm.
Gran Tourismo HLT Grey Polished från OZ. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.3.
OZ Gran Tourismo HLT Grey Polished, 20"-fälg, 8.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 20 mm.
20"-fälg från OZ av modellen Gran Tourismo HLT Grey Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 25 mm.