OZ OZ Estrema GT HLT Sat.Blk är en av våra 18"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från OZ. Bredden på denna fälg är 8". Bultcirkeln för denna fälg är 5/114.3.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för OZ Estrema GT HLT Sat.Blk är 45 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 75.1 mm. OZ OZ Estrema GT HLT Sat.Blk kan du köpa från BytHjul för endast 6512 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 512 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | OZ Estrema GT HLT Sat.Blk |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 75.1 mm |
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. OZ OZ Estrema GT HLT Sat.Blk är 19" och har en bultcirkel på 5/114.3.
OZ Estrema GT HLT Sat.Blk från OZ är en fälg på 18" med en bredd på 8.5" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/114.3.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. OZ OZ Estrema GT HLT Sat.Blk är 19" och har en bultcirkel på 5/114.3.
Fälg från OZ på 18" med modellnamnet OZ Estrema GT HLT Sat.Blk. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 45 mm.