Med ett pris på 7478 kronor är OZ Superturismo LM Matt Black Silver Lettering ett bra alternativ bland 19"-fälgarna. Fälgens bredd är 8.5". OZ Superturismo LM Matt Black Silver Lettering har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 114.3 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/114.3.
Fälgens ET-mått är 38 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 75 mm. BytHjul säljer idag OZ Superturismo LM Matt Black Silver Lettering för 7478 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 7 478 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Superturismo LM Matt Black Silver Lettering |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 75 mm |
Superturismo LM Matt Black Silver Lettering från OZ är en fälg på 19" med en bredd på 8.5" och ET 38 mm. Bultcirkeln är 5/112.
Superturismo LM Matt Gun Metal Silver Lettering från OZ är en fälg på 19" med en bredd på 8.5" och ET 38 mm. Bultcirkeln är 5/112.
En 9.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. OZ Superturismo LM Matt Gun Metal Silver Lettering är 19" och har en bultcirkel på 5/114.3.
OZ Superturismo LM Matt Black Silver Lettering är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 45.