Detta är en OZ-fälg av modellen Ultraleggera Matt Bronze. Denna variant av fälgen har en diameter på 18". Denna fälg är 8" bred. Bultcirkeln för denna fälg är 5/120.
Glöm inte kolla att ET 34 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Centrumhålet på denna fälg är 79 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om OZ Ultraleggera Matt Bronze 18".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 289 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Ultraleggera Matt Bronze |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 34 mm |
| Navhål | 79 mm |
Ultraleggera Crystal Titanium från OZ. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 34 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
Ultraleggera Matt Bronze från OZ är en fälg på 18" med en bredd på 9" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/120.
Ultraleggera Matt Black från OZ. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 40 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
18"-fälg av modellen Ultraleggera Crystal Titanium från OZ. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 40 mm.