Med ett pris på 8629 kronor är OZ Hyper GT HLT Gun Metal ett bra alternativ bland 20"-fälgarna. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 9.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/120.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Hyper GT HLT Gun Metal är 25 mm. Detta är en fälg med 79 mm stort navhål. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för OZ Hyper GT HLT Gun Metal. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 8629 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 8 629 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Hyper GT HLT Gun Metal |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 25 mm |
| Navhål | 79 mm |
Fälg från OZ på 20" med modellnamnet Hyper GT HLT Gun Metal. Bultcirkeln är 5/120, bredden 9" och ET-måttet är 25 mm.
Hyper GT HLT Gun Metal från OZ. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 34 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
OZ Hyper GT HLT Gun Metal är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 9.5" bredd och ET 42.
20"-fälg av modellen Hyper GT HLT Gun Metal från OZ. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 35 mm.