OZ Leggera HLT Gloss Black är en av våra 19"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från OZ. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av OZ Leggera HLT Gloss Black har en bredd på 8.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/120.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 47 mm. Detta är en fälg med 79 mm stort navhål. En uppsättning OZ Leggera HLT Gloss Black kan bli din för endast 8197 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 8 197 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Leggera HLT Gloss Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 47 mm |
| Navhål | 79 mm |
OZ Leggera HLT Gloss Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 29.
Fälg från OZ på 19" med modellnamnet Leggera HLT Gloss Black. Bultcirkeln är 5/120, bredden 8.5" och ET-måttet är 35 mm.
OZ Leggera HLT Gloss Black, 19"-fälg, 8.5" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 40 mm.
Leggera HLT Gloss Black från OZ är en fälg på 19" med en bredd på 9.5" och ET 35 mm. Bultcirkeln är 5/120.