Om du letar efter bra 22"-fälgar kan OZ Hyper Xt Hlt Dark Graphite Machined Lip vara värt att ta en titt på. Fälgens bredd är 11.5". Fälgen har en bultcirkel som är 5/120, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 120 mm.
Fälgens ET-mått är 34 mm. Centrumhålet på denna fälg är 79 mm stort. OZ Hyper Xt Hlt Dark Graphite Machined Lip kan du köpa från BytHjul för endast 11710 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 11 710 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Hyper Xt Hlt Dark Graphite Machined Lip |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 11.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 34 mm |
| Navhål | 79 mm |
En 11.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. OZ Hyper Xt Hlt Dark Graphite Machined Lip är 22" och har en bultcirkel på 5/112.
Hyper XT HLT Dark Graphite Machined Lip 22" från OZ med 9.5" bredd och ET på 40 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.
22"-fälg från OZ av modellen Hyper XT HLT Dark Graphite Machined Lip. Bultcirkeln är 5/112, bredden 22" och ET-måttet 25 mm.
Fälg från OZ på 22" med modellnamnet Hyper XT HLT Dark Graphite Machined Lip. Bultcirkeln är 5/112, bredden 10.5" och ET-måttet är 52 mm.