Racer Mygal Shiny Black Machined Face är en av våra 19"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från Racer. Fälgbredden för denna variant av Racer Mygal Shiny Black Machined Face är 8". Bultcirkeln på denna fälg är 5/108.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 40 mm. Centrumhålet är 65 mm stort. En uppsättning Racer Mygal Shiny Black Machined Face kan bli din för endast 2321 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 321 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Racer |
|---|---|
| Modell | Mygal Shiny Black Machined Face |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 65 mm |
Denna 18"-fälg från Racer har en bultcirkel som är 5/108 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter Mygal Shiny Black Machined Face .
Racer Mygal Shiny Black Machined Face är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 40.
Denna 19"-fälg från Racer har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 26 mm. Modellen heter Mygal Shiny Black Machined Face .
Denna 18"-fälg från Racer har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter Mygal Shiny Black Machined Face .