Racer Ice Satin Black är en fälg på 15" från Racer. Denna fälg är 6.5" bred. Racer Ice Satin Black fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 114.3 mm (bultcirkel 5/114.3).
Glöm inte kolla att ET 38 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 73.1 mm stort. Du hittar mer information om Racer Ice Satin Black genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 292 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Racer |
|---|---|
| Modell | Ice Satin Black |
| Diameter | 15" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
Racer Ice Silver, 15"-fälg, 6.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 38 mm.
15"-fälg från Racer av modellen Ice Satin Black. Bultcirkeln är 4/100, bredden 15" och ET-måttet 35 mm.
15"-fälg av modellen Ice Satin Black från Racer. Denna fälg har en bultcirkel som är 4/108 och ett ET-mått på 25 mm.
15"-fälg av modellen Ice Silver från Racer. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/100 och ett ET-mått på 35 mm.