Denna 18"-fälg från Rial har modellnamnet Astorga Graphite. Rial Astorga Graphite har en fälgbredd som är 7.5". Med en cirkeldiameter på 108 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/108.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 46 mm. Centrumhålet på denna fälg är 65.1 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för Rial Astorga Graphite. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 2295 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 295 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Rial |
|---|---|
| Modell | Astorga Graphite |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 5/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 46 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
Astorga Diamond Black 18" från Rial med 7.5" bredd och ET på 46 mm. Fälgens bultcirkel är 5/108.
Denna 18"-fälg från Rial har en bultcirkel som är 5/108 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter Astorga Graphite.
En 6.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 46 mm. Rial Astorga Graphite är 16" och har en bultcirkel på 5/112.
Rial Astorga Graphite är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 6" bredd och ET 46.