Rial Astorga Diamond Black är en fälg på 19" från Rial. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 7.5" passar. Rial Astorga Diamond Black fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 50 mm. Navhålet på Rial Astorga Diamond Black är 57.1 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om Rial Astorga Diamond Black 19".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 209 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Rial |
|---|---|
| Modell | Astorga Diamond Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
19"-fälg av modellen Astorga Diamond Black från Rial. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 32 mm.
En 7.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 50 mm. Rial Astorga Diamond Black är 18" och har en bultcirkel på 5/112.
En 6" bred fälg med ett inpressningsdjup på 43 mm. Rial Astorga Diamond Black är 16" och har en bultcirkel på 5/112.
Rial Astorga Diamond Black är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 6" bredd och ET 48.