Om du letar efter bra 17"-fälgar kan Rial X10 Polar Silver vara värt att ta en titt på. Fälgens bredd är 7". Rial X10 Polar Silver fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Inpressningsdjupet för Rial X10 Polar Silver är 54 mm. Detta är en fälg med 66.7 mm stort navhål. Rial X10 Polar Silver kan du köpa från BytHjul för endast 2078 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 078 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Rial |
|---|---|
| Modell | X10 Polar Silver |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 54 mm |
| Navhål | 66.7 mm |
17"-fälg av modellen X10 Polar Silver från Rial. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 47 mm.
17"-fälg från Rial av modellen X10 Polar Silver. Bultcirkeln är 5/112, bredden 17" och ET-måttet 47 mm.
17"-fälg av modellen X10 Polar Silver från Rial. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 50 mm.
Denna 18"-fälg från Rial har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 22 mm. Modellen heter X10 Polar Silver.