Rial M10 Metal Grey är en fälg på 18" från Rial. Bredden på denna fälg är 7.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Fälgens ET-mått är 49 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 66.6 mm. M10 Metal Grey 18" är en snygg fälg för 2188 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 188 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Rial |
|---|---|
| Modell | M10 Metal Grey |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 49 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Fälg från Rial på 18" med modellnamnet M10 Polar Silver. Bultcirkeln är 5/112, bredden 7.5" och ET-måttet är 49 mm.
Rial M10 Metal Grey är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 43.
Denna 19"-fälg från Rial har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 25 mm. Modellen heter M10 Metal Grey.
M10 Metal Grey från Rial är en fälg på 18" med en bredd på 9" och ET 30 mm. Bultcirkeln är 5/112.