En snygg fälg på 16" från Rial. Denna modell har Rial valt att kalla för M10 Polar Silver. Denna fälg är 7" bred. Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Fälgens ET-mått är 38 mm. Detta är en fälg med 66.6 mm stort navhål. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om Rial M10 Polar Silver 16".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 431 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Rial |
|---|---|
| Modell | M10 Polar Silver |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Rial M10 Polar Silver, 16"-fälg, 6.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 38 mm.
Denna 16"-fälg från Rial har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 38 mm. Modellen heter M10 Metal Grey.
Denna 16"-fälg från Rial har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 38 mm. Modellen heter M10 Racing Black.
Rial M10 Polar Silver är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 44.