En snygg fälg på 18" från Rial. Denna modell har Rial valt att kalla för X10 Polar Silver. Fälgbredden för denna variant av Rial X10 Polar Silver är 7". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 45 mm. Denna variant av X10 Polar Silver har ett navhål/centrumhål som är 57.1 mm stort. En uppsättning Rial X10 Polar Silver kan bli din för endast 2131 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 131 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Rial |
|---|---|
| Modell | X10 Polar Silver |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
X10 Polar Silver 18" från Rial med 7" bredd och ET på 43 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Denna 18"-fälg från Rial har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 22 mm. Modellen heter X10 Polar Silver.
17"-fälg från Rial av modellen X10 Polar Silver. Bultcirkeln är 5/112, bredden 17" och ET-måttet 47 mm.
17"-fälg av modellen X10 Polar Silver från Rial. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 49 mm.