Denna 17"-fälg från Rial har modellnamnet Kodiak Polar Silver. Denna fälg är 7.5" bred. Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Fälgens ET-mått är 28 mm. Centrumhålet på denna fälg är 66.6 mm stort. Rial Kodiak Polar Silver kan du köpa från BytHjul för endast 2127 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 127 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Rial |
|---|---|
| Modell | Kodiak Polar Silver |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 28 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
17"-fälg av modellen Kodiak Polar Silver från Rial. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 38 mm.
17"-fälg från Rial av modellen Kodiak Polar Silver. Bultcirkeln är 5/112, bredden 17" och ET-måttet 45 mm.
Denna 18"-fälg från Rial har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 31 mm. Modellen heter Kodiak Polar Silver.
16"-fälg av modellen Kodiak Polar Silver från Rial. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 46 mm.