En snygg fälg på 17" från Rial. Denna modell har Rial valt att kalla för X12 Metal Grey. Fälgens bredd är 7.5". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 30 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 66.6 mm. Rial X12 Metal Grey är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa Rial X12 Metal Grey från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 220 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Rial |
|---|---|
| Modell | X12 Metal Grey |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 30 mm. Rial X12 Metal Grey är 19" och har en bultcirkel på 5/112.
X12 Metal Grey 17" från Rial med 7.5" bredd och ET på 27 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
X12 Metal Grey från Rial är en fälg på 17" med en bredd på 7.5" och ET 51 mm. Bultcirkeln är 5/112.
17"-fälg från Rial av modellen X12 Metal Grey. Bultcirkeln är 5/112, bredden 17" och ET-måttet 45 mm.