M10 Racing Black 18" är en snygg fälg som tillverkas av Rial. Denna fälg är 7.5" bred. Rial M10 Racing Black fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 40 mm. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 66.5 mm. Du hittar mer information om Rial M10 Racing Black genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 188 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Rial |
|---|---|
| Modell | M10 Racing Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
17"-fälg av modellen M10 Racing Black från Rial. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 44 mm.
19"-fälg av modellen M10 Racing Black från Rial. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 25 mm.
Rial M10 Racing Black, 17"-fälg, 8" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 48 mm.
Fälg från Rial på 18" med modellnamnet M10 Racing Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 9" och ET-måttet är 30 mm.