Rial M10 Polar Silver är en fälg på 16" från Rial. Fälgens bredd är 6.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 44 mm. Centrumhålet är 66.6 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 1673 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 673 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Rial |
|---|---|
| Modell | M10 Polar Silver |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 44 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Rial M10 Polar Silver är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 44.
Denna 17"-fälg från Rial har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 44 mm. Modellen heter M10 Polar Silver.
Rial M10 Polar Silver, 16"-fälg, 6.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 38 mm.
Rial M10 Polar Silver är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7" bredd och ET 38.