Om du letar efter bra 17"-fälgar kan Rial Kodiak Graphite vara värt att ta en titt på. Fälgens bredd är 7". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 120 mm och 5 hål för bultar.
Inpressningsdjupet för Rial Kodiak Graphite är 41 mm. Centrumhålet är 67.1 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för Rial Kodiak Graphite. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 2133 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 133 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Rial |
|---|---|
| Modell | Kodiak Graphite |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 41 mm |
| Navhål | 67.1 mm |
En 7" bred fälg med ett inpressningsdjup på 51 mm. Rial Kodiak Graphite är 17" och har en bultcirkel på 5/114.3.
Denna 17"-fälg från Rial har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter Kodiak Graphite.
Rial Kodiak Graphite är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 7" bredd och ET 39.
Kodiak Graphite från Rial. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 39 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.