Denna 17"-fälg från Rial har modellnamnet X10 Racing Black. Fälgens bredd är 7.5". Rial X10 Racing Black fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 120 mm (bultcirkel 5/120).
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 43 mm. Navhålet på Rial X10 Racing Black är 72.6 mm stort. Du hittar mer information om Rial X10 Racing Black genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 067 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Rial |
|---|---|
| Modell | X10 Racing Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 43 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
Fälg från Rial på 17" med modellnamnet X10 Polar Silver. Bultcirkeln är 5/120, bredden 7.5" och ET-måttet är 43 mm.
X10 Racing Black från Rial. Med en bredd på 7.5" och ett inpressningsdjup på 32 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
19"-fälg från Rial av modellen X10 Racing Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 43 mm.
X10 Racing Black från Rial är en fälg på 18" med en bredd på 7" och ET 43 mm. Bultcirkeln är 5/112.