Rial X10 Polar Silver är en av våra 17"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från Rial. Bredden på denna fälg är 7". Rial X10 Polar Silver har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 120 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/120.
Fälgens ET-mått är 50 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 72.6 mm. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om Rial X10 Polar Silver 17".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 097 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Rial |
|---|---|
| Modell | X10 Polar Silver |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
Fälg från Rial på 17" med modellnamnet X10 Polar Silver. Bultcirkeln är 5/120, bredden 7.5" och ET-måttet är 43 mm.
Denna 17"-fälg från Rial har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 54 mm. Modellen heter X10 Polar Silver.
17"-fälg från Rial av modellen X10 Polar Silver. Bultcirkeln är 5/112, bredden 17" och ET-måttet 47 mm.
17"-fälg av modellen X10 Polar Silver från Rial. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 47 mm.