Denna 17"-fälg från Sparco har modellnamnet FF 1 Shiny Black. Fälgbredden för denna variant av Sparco FF 1 Shiny Black är 7". Bultcirkeln på denna fälg är 4/100.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 40 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 63 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 4112 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 112 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Sparco |
|---|---|
| Modell | FF 1 Shiny Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 100 |
| Bultcirkel | 4/100 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 63 mm |
17"-fälg från Sparco av modellen FF 1 Shiny Black. Bultcirkeln är 4/100, bredden 17" och ET-måttet 37 mm.
Denna 15"-fälg från Sparco har en bultcirkel som är 4/100 och ett inpressningsdjup på 25 mm. Modellen heter FF 1 Shiny Black.
Denna 17"-fälg från Sparco har en bultcirkel som är 4/100 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter FF 1 Shiny Black.
FF 1 Shiny Black från Sparco är en fälg på 15" med en bredd på 7" och ET 25 mm. Bultcirkeln är 4/100.