Denna 17"-fälg från Tomason har modellnamnet TN1 Bright Silver. Bredden på denna fälg är 7". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Fälgens ET-mått är 38 mm. Tomason TN1 Bright Silver har ett centrumhål (navhål) på 66.5 mm. TN1 Bright Silver 17" är en snygg fälg för 1717 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 717 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Tomason |
|---|---|
| Modell | TN1 Bright Silver |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 38 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
16"-fälg av modellen TN1 Bright Silver från Tomason. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 46 mm.
16"-fälg från Tomason av modellen TN1 Black Painted. Bultcirkeln är 5/112, bredden 16" och ET-måttet 38 mm.
19"-fälg av modellen TN16 Silver från Tomason. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 30 mm.
Tomason TN16 Silver är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 45.