Toronto Dark 19" är en snygg fälg som tillverkas av AEZ. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 8". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 46 mm. Centrumhålet på denna fälg är 66 mm stort. AEZ Toronto Dark kan du köpa från BytHjul för endast 4151 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 151 kr | Besök BytHjul |
| Märke | AEZ |
|---|---|
| Modell | Toronto Dark |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 46 mm |
| Navhål | 66 mm |
19"-fälg från AEZ av modellen Toronto Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 46 mm.
AEZ Toronto Dark, 19"-fälg, 10" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 46 mm.
Toronto Dark från AEZ. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 46 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Fälg från AEZ på 20" med modellnamnet Toronto Dark. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 46 mm.