AEZ Seattle Dark är en fälg på 20" från AEZ. Bredden på denna fälg är 9". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Fälgens ET-mått är 42 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 57.1 mm. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om AEZ Seattle Dark 20".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 657 kr | Besök BytHjul |
| Märke | AEZ |
|---|---|
| Modell | Seattle Dark |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
Denna 20"-fälg från AEZ har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 42 mm. Modellen heter Seattle Shine.
Seattle Dark 19" från AEZ med 8.5" bredd och ET på 42 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Seattle Dark från AEZ. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 35 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
AEZ Seattle Dark, 22"-fälg, 9.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 42 mm.