Denna 20"-fälg från AEZ har modellnamnet Seattle Dark. Denna fälg är 7.5" bred. Fälgen har en bultcirkel som är 5/114.3, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 114.3 mm.
Inpressningsdjupet för AEZ Seattle Dark är 45 mm. Centrumhålet är 67.1 mm stort. BytHjul säljer idag AEZ Seattle Dark för 5080 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 080 kr | Besök BytHjul |
| Märke | AEZ |
|---|---|
| Modell | Seattle Dark |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 67.1 mm |
Seattle Dark 20" från AEZ med 8.5" bredd och ET på 54 mm. Fälgens bultcirkel är 5/114.3.
Denna 20"-fälg från AEZ har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter Seattle Shine.
20"-fälg av modellen Seattle Shine från AEZ. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/114.3 och ett ET-mått på 54 mm.
Seattle Dark från AEZ. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 52 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/114.3.