AEZ Toronto Black är en fälg på 20" från AEZ. Denna fälg är 9" bred. Bultcirkeln för denna fälg är 5/114.3.
Glöm inte kolla att ET 34 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 64 mm stort. BytHjul säljer AEZ Toronto Black 20" i sin webbshop för 4437 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 437 kr | Besök BytHjul |
| Märke | AEZ |
|---|---|
| Modell | Toronto Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 34 mm |
| Navhål | 64 mm |
AEZ Toronto Dark är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 9" bredd och ET 34.
20"-fälg från AEZ av modellen Toronto Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 34 mm.
20"-fälg från AEZ av modellen Toronto Dark. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 34 mm.
Fälg från AEZ på 19" med modellnamnet Toronto Black. Bultcirkeln är 5/114.3, bredden 10" och ET-måttet är 45 mm.