ATS Streetrallye Black är en fälg på 18" från ATS. ATS Streetrallye Black har en fälgbredd som är 7.5". Fälgens cirkeldiameter är 108 mm och fästs med 4 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 4/108 för att fälgen ska passa på din bil.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 22 mm. Denna fälg har ett navhål som är 65.1 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 2454 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 454 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Streetrallye Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 4/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 22 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
Streetrallye Anthracite 16" från ATS med 6.5" bredd och ET på 20 mm. Fälgens bultcirkel är 4/108.
ATS Streetrallye Black, 17"-fälg, 7" bredd, 4/108 bultcirkel och ET på 45 mm.
Streetrallye Anthracite 15" från ATS med 6" bredd och ET på 38 mm. Fälgens bultcirkel är 4/108.
18"-fälg av modellen Streetrallye Anthracite från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 48 mm.