ATS har många snygga fälgar i sitt utbud och Streetrallye Black 17" är inget undantag. Bredden på denna fälg är 7". För att fälgen ska kunna fästas ordentligt på bilen är det viktigt att bultcirkeln är korrekt. Bultcirkeln på ATS Streetrallye Black är 4/108.
Fälgens ET-mått är 45 mm. Navhålet på ATS Streetrallye Black är 63.3 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om ATS Streetrallye Black 17".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 814 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Streetrallye Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 4/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 63.3 mm |
En 7" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. ATS Streetrallye Black är 17" och har en bultcirkel på 4/100.
Streetrallye Anthracite från ATS. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 4/100.
17"-fälg från ATS av modellen Streetrallye Anthracite. Bultcirkeln är 5/100, bredden 17" och ET-måttet 45 mm.
Streetrallye Anthracite 15" från ATS med 6" bredd och ET på 38 mm. Fälgens bultcirkel är 4/108.