Om du letar efter bra 17"-fälgar kan ATS Streetrallye Black vara värt att ta en titt på. Fälgbredden för denna variant av ATS Streetrallye Black är 7". ATS Streetrallye Black har 4 bultar och en cirkeldiameter som är 108 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 4/108.
Glöm inte kolla att ET 25 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Denna fälgs navhål, eller centrumhål som det även kallas, mäter 65.1 mm. ATS Streetrallye Black är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa ATS Streetrallye Black från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 308 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Streetrallye Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 4 |
| Cirkeldiameter | 108 |
| Bultcirkel | 4/108 |
| Inpressningsdjup (ET) | 25 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
17"-fälg från ATS av modellen Streetrallye White. Bultcirkeln är 4/108, bredden 17" och ET-måttet 25 mm.
18"-fälg från ATS av modellen Streetrallye Black. Bultcirkeln är 4/108, bredden 18" och ET-måttet 22 mm.
ATS Streetrallye Black, 17"-fälg, 7" bredd, 4/108 bultcirkel och ET på 45 mm.
Fälg från ATS på 15" med modellnamnet Streetrallye Anthracite. Bultcirkeln är 4/108, bredden 6" och ET-måttet är 23 mm.