En snygg fälg på 18" från ATS. Denna modell har ATS valt att kalla för Evolution Grey. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 7" passar. ATS Evolution Grey har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 22 mm. Detta är en fälg med 66.5 mm stort navhål. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om ATS Evolution Grey 18".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 342 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Evolution Grey |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 22 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Evolution Silver från ATS. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 22 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Denna 18"-fälg från ATS har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter Evolution Grey.
ATS Evolution Grey är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 7" bredd och ET 43.
18"-fälg från ATS av modellen Evolution Silver. Bultcirkeln är 5/112, bredden 18" och ET-måttet 43 mm.