En snygg fälg på 18" från ATS. Denna modell har ATS valt att kalla för Mizar Silver. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 8". ATS Mizar Silver har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 48 mm. Centrumhålet på denna fälg är 66.5 mm stort. BytHjul säljer ATS Mizar Silver 18" i sin webbshop för 2152 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 152 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Mizar Silver |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
19"-fälg från ATS av modellen Mizar Silver. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 48 mm.
Denna 17"-fälg från ATS har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 48 mm. Modellen heter Mizar Silver.
18"-fälg från ATS av modellen Mizar Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 18" och ET-måttet 48 mm.
Fälg från ATS på 19" med modellnamnet Mizar Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 48 mm.